
Van 19-22 september was Alden Biesen in Bilzen, het middelpunt van spectaculaire bloemsierkunst. Een prachtig arrangement gemaakt door Annemie Duchateau en Frerenc Kruzslicz met als één van de hoogtepunten de snijbloem Morano® had veel bekijks. De arrangeurs benadrukten de schoonheid van deze prachtige donker gekleurde Anthurium snijbloem.
De langwerpige tafel is allereerst bekleed met zwarte organza waarop rode banen van glimmende organza werden gedrapeerd. De ontwerpers hebben vervolgens schalen met blokken oasis erin op de tafel gezet en alle schalen werden gevuld met drie verschillende soorten bloemen, namelijk Anthurium bloemen (Morano®), Rozen (Red Naomi!) en Hortensia's (Hydrangeas).
Het thema van deze happening dit jaar was "East meets West". De combinatie van kleuren in dit meesterstuk was absoluut geïnspireerd door het Oosten. Ten slotte zorgden grote lampen voor een optimale belichting, waardoor de Anthurium bloemen nog meer glans kregen.
Annemie Duchateau is al de derde generatie florist en volgens haar blijft de basis van het bloemschikken altijd hetzelfde. Echter, zegt zei, de kwaliteit van de bloemen is de laatste jaren sterk verbeterd.
De keuze voor de bloemen van dit arrangement was makkelijk, want zowel Morano® en Red Naomi! hebben een lange houdbaarheid. Annnemie: 'Ik ben gek op donkerrode rozen, want zij hebben een rijke uitstraling. Vooral de Red Naomi! is één van mijn favorieten, vanwege de fluwelen blaadjes. Verder houd ik van de snijbloem Morano® vanwege de glans. Dit is een perfecte combinatie in een feestelijk arrangement van twee schitterende bloemen.'
Voor meer informatie over de variëteit Morano klik hier. Mocht u geïnteresseerd zijn in deze variëteit, dan kunt u contact opnemen met onze salesmanager Hans Prins, hij geeft u graag meer informatie over de variëteit Morano.