Dutch Creations is toegewijd om alle ontwerpers die meedoen aan de competitie te voorzien van haar hoogwaardige producten. Het sponsorschap omvat de levering van het belangrijkste bestanddeel van dit kampioenschap: de bloemproducten, waaronder ook de bloemen en planten van Anthura telers en we zijn ervan overtuigd dat de competitie dit jaar interessant zal worden met een hoge kwaliteit bloemsierkunst.
Gedeelde passie
De deelnemende ontwerpers hebben hun uitstekende talenten al bewezen in hun thuisland en misschien zelfs daarbuiten. Echter, kampioen worden van de Interflora World Cup Competition zal hun nieuwe uitdaging zijn. Elke kandidaat heeft er veel moeite voor gedaan om één van de 20 ontwerpers te zijn die geaccepteerd zijn voor deze competitie. Sommigen van hen hebben zelfs over de hele wereld gereisd op zoek naar inspiratie en de producten die zij willen gebruiken voor deze belangrijke gebeurtenis. Hun inspiratie en passie voor bloemen en planten wordt gedeeld door Dutch Creations.
Aangezien het bij de Interflora World Cup Competition draait om de beste te zijn, vereist het de mooiste producten met de hoogste kwaliteit. Dutch Creations zal de meeste soorten leveren die gebruikt worden op de Interflora Wereld Beker Competitie. Dutch Creations stimuleert jonge ontwerpers en inspireert bloemisten met zijn honderden verschillende soorten.
Online publiciteit
Voor degenen die niet in staat zijn aanwezig te zijn bij de Interflora World Cup Competition, biedt Dutch Creations de gelegenheid de verrichtingen van de deelnemende ontwerpers te volgen. Tijdens de gehele competitie zal Dutch Creations live verslag doen van de door de 20 kandidaten gecreëerde bloemsierkunstwerken. Hun creaties zullen getoond worden op de website van Dutch Creations. U kunt de competitie thuis live volgen op www.dutch-creations.com.
Deze website zal niet alleen beelden laten zien van de bloemarrangementen, maar ook van de specifieke karakteristieken van de soorten die de ontwerpers gebruiken. Naast het onder de aandacht brengen van dit kampioenschap, biedt de website het gehele jaar inspiratie en informatie aan iedereen die op wat voor manier dan ook een band heeft met tuinbouw: bloemisten, ontwerpers, kwekers, handelaren en zelfs consumenten.
Dutch Creations People’s Choice Award
Gedurende de eerste opdrachten van de Interflora World Cup Competition, zullen de deelnemers op vrijdag 26 en zaterdag 27 maart ook strijden om de Dutch Creations People’s Choice Award.
Alle deelnemers zijn experts op hun gebied en Dutch Creations bewondert hun creativiteit en vakkundigheid. Wij zullen daarom de publieksfavoriet een speciale onderscheiding geven. De Dutch Creations People’s Choice Award wordt gegeven aan de populairste arrangeur onder de bezoekers van de Dutch Creations website. Behalve een beker ontvangt de ontwerper ook een reischeque van € 2.500!
Online stemmen is makkelijk: ga naar www.dutch-creations.com en klik op World Cup. Hier kunt u alle arrangementen zien die de kandidaten gemaakt hebben en vindt u een speciaal interactief stemformulier om te stemmen op uw favoriete ontwerper.
Door te stemmen op uw favoriete ontwerper kunt u een reischeque winnen van € 2.500!
Informeer uw vrienden en familie, zodat zij ook kunnen stemmen. Per e-mail adres kan één stem worden uitgebracht, dus elke stem draagt bij aan de populariteit van een specifieke ontwerper.
Dutch Creations wenst de 20 kandidaten heel veel geluk met hun creaties!